0 800 307 555
0 800 307 555

До кінця місяця всі ризики аварій на тепломережах повинні бути усунені, - Кабмін


До кінця місяця всі ризики аварій на тепломережах повинні бути усунені, - Кабмін

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко доручив регіонам забезпечити безаварійну роботу критичної інфраструктури в зимовий період.

Про це повідомляли прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

Читайте також: Уряд дозволив встановлювати лічильники тепла в старих будинках

У повідомленні сказано, що місцева влада по всій країні повинна забезпечити своєчасну і якісну підготовку критичної інфраструктури до проходження опалювального сезону.

Зазначається, що робота повинна бути системною, щоб не довелося діяти в момент підключення тепломереж, подачі тиску або підвищення температури теплоносіїв, як це відбувається в багатьох випадках в зимовий період.

Повідомляється, що органи влади та служби в координації з місцевим самоврядуванням повинні провести всі необхідні заходи до 30 жовтня.

До таких, зокрема, належать: розгляд стану підготовки підприємств, установ, організацій сфери управління до безаварійної роботи в осінньо-зимовий період; забезпечення підготовки підпорядкованих підприємств до роботи в осінньо-зимовий період, зокрема, приведення в належний технічний стан житлового фонду та виконання планових перевірок димових та вентиляційних каналів, щільності інженерних вводів багатоповерхових будинків та інше; забезпечення неухильного виконання планів заходів з підготовки підприємств ПЕК, ЖКГ та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період; підготовка інженерної, спеціальної та снігоочисної техніки; посилення роз’яснювальної роботи серед населення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua