0 800 307 555
0 800 307 555

Аеропорт "Бориспіль" виставить всі касові приміщення на конкурси


Аеропорт "Бориспіль" виставить всі касові приміщення на конкурси

Держпідприємство “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” (Київ) вирішило не продовжувати чинні договори оренди і виставити всі касові приміщення на нові конкурсні процедури, повідомила прес-служба аеропорту.

“Прийнято рішення не продовжувати чинні договори оренди, а всі касові приміщення виставляти на нову конкурсну процедуру. Це дозволить привести орендну плату за авіакаси до ринкових реалій, забезпечивши збільшення надходжень до державного бюджету і неавіаційних доходів аеропорту”, – цитує прес-служба комерційного директора аеропорту Георгія Зубка.

Крім того, згідно з прес-релізом, відповідно до проведеного в середу конкурсу на право оренди каси з продажу залізничних та авіаквитків в аеропорту підсумкова орендна плата за приміщення площею 3,7 кв. м була зафіксована на рівні 66 тис. грн/міс., або 17,838 грн за 1 кв. м (без ПДВ).

Водночас аеропорт не називає компанію-переможця.

“Договори оренди, на підставі яких авіакаси орендуються досі, були укладені ФДМ по Київській області ще в 2014-2016 рр. Орендна плата за цими договорами в середньому становила 1200-1500 грн за 1 кв. м (без ПДВ)”, – підкреслюють в аеропорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua