КМУ запропонував спрямувати кошти від штрафів за перевищення швидкості на безпеку руху


КМУ запропонував спрямувати кошти від штрафів за перевищення швидкості на безпеку руху

Кабінет міністрів України пропонує внести зміни в Бюджетний кодекс України і направити частину адміністративних штрафів за порушення правил дорожнього руху, насамперед – перевищення швидкості, на заходи з підвищення безпеки руху на дорогах.

Як наголошується, відповідні зміни схвалені на засіданні уряду і будуть передані на розгляд у Верховну раду. За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, питання безпеки на дорогах є вкрай актуальним.

“Тому люди будуть знати, що те, що платять штрафники, йде на заходи з безпеки дорожнього руху. Покарання – це вимушений крок. І мені потрібен не штраф, а збереження життя людей”, – заявив глава уряду.

Нагадаємо, в Україні з 8 жовтня на шляхах міжнародного та національного значення почали працювати в пілотному режимі портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam, призначені для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів.

Патрульна поліція України опублікувала список трас, на яких з 8 жовтня розпочнеться контроль швидкісного режиму з застосуванням радара TruCam.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua