0 800 307 555
0 800 307 555

КМУ запропонував спрямувати кошти від штрафів за перевищення швидкості на безпеку руху


КМУ запропонував спрямувати кошти від штрафів за перевищення швидкості на безпеку руху

Кабінет міністрів України пропонує внести зміни в Бюджетний кодекс України і направити частину адміністративних штрафів за порушення правил дорожнього руху, насамперед – перевищення швидкості, на заходи з підвищення безпеки руху на дорогах.

Як наголошується, відповідні зміни схвалені на засіданні уряду і будуть передані на розгляд у Верховну раду. За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, питання безпеки на дорогах є вкрай актуальним.

“Тому люди будуть знати, що те, що платять штрафники, йде на заходи з безпеки дорожнього руху. Покарання – це вимушений крок. І мені потрібен не штраф, а збереження життя людей”, – заявив глава уряду.

Нагадаємо, в Україні з 8 жовтня на шляхах міжнародного та національного значення почали працювати в пілотному режимі портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam, призначені для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів.

Патрульна поліція України опублікувала список трас, на яких з 8 жовтня розпочнеться контроль швидкісного режиму з застосуванням радара TruCam.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua