0 800 307 555
0 800 307 555

У Мінінфраструктури відповіли на критику Рахункової палати


У Мінінфраструктури відповіли на критику Рахункової палати

Мінінфраструктури назвало більшість висновків і тверджень зі звіту Рахункової палати такими, що не відповідають дійсності.

Про це йдеться в заяві Міністерства інфраструктури за результатами ознайомлення з актом і проектом Звіту про результати аудиту Рахункової палати.

Як відзначають в прес-службі, Мінінфраструктури в 2016 році забезпечило виконання суб’єктами господарювання планового показника чистого фінансового результату на 120% (план 2016 року – 6,7 млрд грн, факт – 8,038 млрд грн).

Крім того, показник з наповнення дохідної частини державного бюджету від власності суб’єктів господарювання виконаний на 132,8% (план 2016 року -12,569 млрд грн, факт – 16,697 млрд грн).

Причинами недовиконання в 2017 році деякими підприємствами галузі фінансових результатів (на менш ніж 10%) стали недоотримання до переробки запланованого обсягу вантажу і втрата відповідних доходів, кажуть в МІУ.

Причинами цього називають загальну тенденцію скорочення Україною в 2017 році експорту залізної руди і концентрату; падіння обсягів перевалки металопродукції, яке пов’язане із закриттям транспортного сполучення з тимчасово окупованими територіями; зниження обсягів перевалки скрапленого газу російського походження.

“Разом з тим незначне недовиконання в 2017 році підприємствами галузі платежів до державного бюджету (менше, ніж на 3%) викликано втратою доходів, зменшенням базового нормативу відрахуванням частки прибутку з 75% до 50%, яка спрямовувалася на виплату дивідендів господарськими товариствами”, – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua