0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін виділив 136 мільйонів гривень на зарплати шахтарям


Кабмін виділив 136 мільйонів гривень на зарплати шахтарям

Кабмін Міністрів виділив 136 мільйонів гривень на зарплати шахтарям.

Про це повідомив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолій Корзун в ході виступу в парламенті в п’ятницю, 5 жовтня.

Пропустити через 11 “Позавчора вже підписано рішення уряду про виділення 136 млн (для погашення боргів перед працівниками шахт – ред.). Зараз проходять останні погоджувальні процедури. Думаю, найближчим часом заборгованість буде істотно зменшена”, – сказав заступник міністра.

Виділення грошей на погашення зарплат стало продовженням політики підтримки вітчизняної вугільної галузі. Так, раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів України готує розпорядження, яким планує ввести в дію пріоритетне спалювання українського вугілля на теплоелектростанціях.

На думку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, пріоритет українського вугілля позитивно вплине на незалежність і вітчизняну економіку. Відвантаження імпортного енергетичного вугілля на ТЕС і ТЕЦ України в січні-серпні 2018 року склало 3 млн 740,3 тис. тонн, що в 1,7 разу більше, ніж за аналогічний період 2017 року (2 млн 186,9 тис. тонн). При цьому з РФ на українські електростанції надійшло 2 млн 910,3 тис. тонн вугілля (частка – 77,8%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua