0 800 307 555
0 800 307 555

Україна і Грузія підписали угоду про режим перетину кордону за ID-картками


Україна і Грузія підписали угоду про режим перетину кордону за ID-картками

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та прем’єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе підписали угоду про взаємне скасування візових вимог та перетин громадянами України та Грузії спільного кордону за ID-картками.

“Разом з прем’єр-міністром Грузії Мамукою Бахтадзе підписуємо угоду про взаємне скасування візових вимог”, – написав В. Гройсман на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п’ятницю.

Читайте також: Тепер всі українці можуть ініціювати видачу ID-картки онлайн

Він зазначив, що угодою передбачено, що громадяни України зможуть подорожувати до Грузії на підставі внутрішніх паспортів у формі ID-карток, які містять безконтактний електронний носій.

Як повідомлялося, 19 вересня уряд України схвалив угоду з Грузією про поїздки за ID-картками. Документ передбачає, що громадяни України зможуть відвідувати Грузію на підставі внутрішніх паспортів у формі ID-карток, які містять безконтактний електронний носій.

Згодом можливість укладення аналогічної угоди обговорили директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев і начальник управління у консульських справах Міністерства закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Серджіу Одайник.

До речі, за кордоном зручніше користуватися кредитними картками. Це зручно і можна добре заощадити. За допомогою нашого порталу ви можете обрати картку, якщо плануєте поїздку.

Обрати кредитну картку 🇬🇪

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua