0 800 307 555
0 800 307 555

Україну та Румунію планують з'єднати мостом через Дунай за 243 млн євро


Україну та Румунію планують з'єднати мостом через Дунай за 243 млн євро

Український і румунський береги Дунаю хочуть з’єднати автомобільним мостом, який стане частиною європейського маршруту Е87 (Одеса-Рені-Галац-Констанца-Варна-Малка-Тирново-Декерей-Ізмір-Анталія).

Відповідні передпроектні пропозиції презентували сьогодні Президенту Петру Порошенку і прем’єру Болгарії Бойко Борисову.

Читайте також: Скільки платять європейці за дороги: названо актуальні ціни і форми оплати

Презентація проходить на трасі Одеса-Рені біля розвилки на Болград.

За словами начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області Олега Вариводи, орієнтовна вартість проекту – 243 млн євро.

Міст зведуть між українською Орловкою і румунською Ісакча, де багато років намагаються побудувати поромну переправу. Довжина споруди складе 1050 метрів (ширина річки в цьому місці – 930 метрів).

З української сторони обладнають в’їзний та виїзний термінали та спільний пункт пропуску. “З ремонтом траси Одеса-Рені вантажопотік по ній зріс в рази, а міст збільшить його в десятки разів”, – зазначив Варивода.

Петро Порошенко на зустрічі повідомив, що якщо робити міст платним, тоді на його будівництво можна взяти кредит в Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua