Майнінг-гігант Bitmain купив Bitcoin-гаманець Telescope


Майнінг-гігант Bitmain купив Bitcoin-гаманець Telescope

Компанія Bitmain, що є лідером з виробництва обладнання для майнінгу, придбала стартап, який розробив Bitcoin-гаманець Telescope.

Браузерний гаманець Telescope був запущений на початку цього року, щоб забезпечити миттєві транзакції для мережі Bitcoin. Наразі Telescope може працювати в Google Chrome або Mozilla Firefox, повідомляється в прес-релізі, хоча команда планує розширитися і на інші платформи після придбання.

Читайте також: Експерти визначили найбезпечніші майданчики для торгівлі криптовалютами

Підтримуваний BitPay і moneybutton.com гаманець зберігає криптографічні ключі в розширенні браузера, тобто транзакції підписуються безпосередньо в браузері користувача. Проект, що стоїть за його створенням, говорить, що зберігання коштів таким чином пропонує користувачам безпеку, аналогічну автономним гаманцям.

Нішант Шарма, голова відділу міжнародних зв’язків з пресою і комунікацій в Bitmain, сказав, що Telescope пропонує “просту, але ключову інновацію” для екосистеми Bitcoin, додавши:

Криптовалютний гаманець, вбудований в браузер, — перспективна технологія. Команда розробників Telescope робить дуже цікаву роботу, і ми з нетерпінням чекаємо спільної роботи з ними за проектом Telescope і майбутніми проектами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua