0 800 307 555
0 800 307 555

Визначено переможців Національного конкурсу майстерності Тойота і конкурсу майстерності з продажу гібридних автомобілів 2018


21 вересня 2018 в Києві відбувся дев’ятий Національний конкурс професійної майстерності ToyotaSkillsContest і другий конкурс майстерності з продажу гібридних автомобілів ToyotaHybridContest. Конкурсанти з усієї України приїхали до київського офісу компанії ПІІ “Тойота-Україна”, щоб взяти участь у змаганнях за право бути кращим у своїй справі.

Учасники конкурсу проходили випробування в два етапи, за виконанням яких уважно стежили судді. Слоганом, що надихав учасників, став Restart або перезавантаження.

У національному конкурсі майстерності цього року взяли участь 12 кращих малярів з усієї України. А переможцями стали:

1 місце: Віталій Власюк, Тойота Центр Миколаїв «КіТ-Т»;
2 місце: Олександр Строян, Тойота Центр Хмельницький «Гранд Мотор»;
3 місце: Сергій Клонцак, Тойота Центр Львів «Діамант»

У конкурсі майстерності з продажу гібридних автомобілів взяли участь 10 кращих продавців-консультантів. За виконанням регламенту змагання уважно стежили судді, а слоган DriveHybridPower мотивував учасників не менше, ніж призовий фонд.

Переможці конкурсу майстерності з продажу гібридних автомобілів:

1 місце: Олександр Кучеренко, Тойота Центр Київ “Автосамміт” на Харківському;
2 місце: Микола Гордовий, Тойота Центр Кропивницький «Мотор Олві»;
3 місце: Тарас Демкович, Тойота Центр Львів «Діамант»

Після змагань відбулася урочиста церемонія нагородження, під час якої Такахіде Аїбара, генеральний директор компанії «Тойота-Україна», оголосив переможців. До привітань також приєдналися Олексій Цивінський, заступник генерального менеджера з продажу, та Ігор Ксендзюк, генеральний менеджер департаменту сервісу «Тойота-Україна».

Крім представників компанії «Тойота-Україна», призерів привітали партнери та спонсори, а саме: Роман Бунич, директор департаменту продажів через альтернативні канали і партнерів банку ПАТ «КредіАгріколь Банк»; В’ячеслав Гавриленко, заступник голови правління ВАТ «СК «АХА Страхування»; В’ячеслав Комаров, директор ТОВ «КолорСистем».

Конкурс організовувала компанія “Тойота-Україна” за партнерської підтримки “КредіАгріколь Банк”, “АХА Страхування”, “Вюрт Україна”, “Аудатекс Україна” та “Колор Систем”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:Тойота-Україна
Опитування
В Контексті Finance.ua