0 800 307 555
0 800 307 555

Двигуни для "Богдана" виготовлятиме харківський "Електротяжмаш"


Двигуни для "Богдана" виготовлятиме харківський "Електротяжмаш"

Автомобільна корпорація “Богдан” підписала контракт терміном на 5 років з харківським державним підприємством “Електротяжмаш”.

Повідомила прес-служба корпорації.

Харківські машинобудівники виготовлятимуть електродвигуни для тролейбусів «Богдан», а також забезпечать реалізацію програм їх гарантійного та післягарантійного обслуговування.

«Ми доклали титанічних зусиль, щоб знайти вітчизняне підприємство, яке зможе виробляти двигуни для наших тролейбусів. Це непростий шлях, адже треба адаптувати й самі двигуни, і змінити конструкцію кузова. Ми раді, що знайшли такого партнера. “Електротяжмаш” провів кропітку роботу з адаптації свого виробництва до виготовлення двигунів, що відповідатимуть нашим стандартам. Варто розуміти, що це процес, який триває не місяць і не два. Адже це повна зміна виробничих процесів, конструювання, планування, випробування та багато інших важливих етапів. Але тепер ми можемо з упевненістю заявити, що харківські двигуни народжуються саме для тролейбусів «Богдан», – зазначив директор ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» Дмитро Писаний.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua