0 800 307 555
0 800 307 555

США, Канада і Мексика уклали важливу торговельну угоду


США, Канада і Мексика уклали важливу торговельну угоду

Представники США, Канади і Мексики домовилися про переукладання Північноамериканської угоди про вільну торгівлю (NAFTA).

Про це повідомила прес-служба канадського уряду. За кілька годин до офіційного оголошення про це також повідомив канадський телеканал CBC News з посиланням на високопоставлене джерело, пише Сегодня.

“Сьогодні Канада, Сполучені Штати і Мексика підписали угоду про новий, модернізований торговельний договір в XXI столітті. Вона приведе до більш вільних ринкових відносин, більш справедливої ​​торгівлі та сталого економічного зростання в нашому регіоні”, – зазначається на сайті уряду Канади.

Тепер угода, як уточнили в прес-службі, також змінить свою назву. Замість NAFTA (North American Free Trade Agreement) вона називатиметься USMCA (the United States – Mexico – Canada Agreement – Угода США, Мексики і Канади).

Умови USMCA в повідомленні на сайті уряду Канади не вказуються. Однак, за інформацією джерела CBC, ключовим пунктом є розширений доступ американських виробників на канадський молочний ринок. З іншого боку, в новій угоді, як зазначає телеканал, буде збережена стаття про розв’язання торговельних суперечок, проти чого виступали США.

Деталі домовленості, за даними CBC, будуть опубліковані найближчим часом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua