0 800 307 555
0 800 307 555

Систему ідентифікації тварин хочуть спростити і перевести в електронний формат


Систему ідентифікації тварин хочуть спростити і перевести в електронний формат

Державна служба безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів має намір спростити систему ідентифікації домашніх тварин і перевести її в електронний формат, щоб зробити її більш зрозумілою і прозорою.

Про це повідомила прес-служба відомства з посиланням на главу Держпродспоживслужби Володимира Лапу.

У повідомленні йдеться, що Держпродспоживслужба працює над удосконаленням системи ідентифікації тварин, її спрощенням і подальшим переведенням в електронний формат.

«Людина не повинна багаторазово звертатися за отриманням необхідних дозвільних процедур, які можна і потрібно зробити автоматично, і Агентство ідентифікації і реєстрації тварин зараз працює над впровадженням такого програмного забезпечення», – наводить прес-служба слова Лапи.

Глава відомства також зазначив, що в 2018 році Держпродспоживслужба провела 10 тис. перевірок у сфері безпеки харчових продуктів. У 5,8 тис. випадків (58%) були встановлені порушення норм українського законодавства про безпеку харчових продуктів, а також видано приписи щодо їх усунення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua