Сбербанк не закриватиме українську «дочку»


Сбербанк не закриватиме українську «дочку»

Сбербанк вважає єдиною розумною тактикою в Україні продовження діяльності дочірнього банку і пошук прийнятного для Нацбанку України рішення щодо продажу “дочки”, здача ліцензії не розглядається.

Про це заявив перший заступник голови правління держбанку Лев Хасіс.

Читайте також: Росіяни забрали з рахунків Сбербанку $1,2 млрд через побоювання в зв’язку з санкціями

“Для нас єдина розумна тактика в Україні – це продовжувати діяльність банку і спільно з НБУ шукати рішення, як продати наш банк прийнятного НБУ покупцю”, – сказав він.

Пан Хасіс пояснив, що в Україні дуже складна ситуація, і працювати російським банкам там непросто.

“Втім, ми працюємо, виконуємо всі регуляторні нормативи і будемо намагатися знайти якесь рішення. “Сушити” бізнес з подальшою здачею ліцензії, як нам пропонують, ми не хочемо, тому що це вкрай невигідно. Крім того, з урахуванням введеного в Україні санкційного режиму щодо російських банків, це безперспективна історія”, – сказав він.

“Навіть якщо уявити собі, що ми припинили діяльність банку, заплатили б за всіма зобов’язаннями і зібрали борги, все одно забрати свої гроші ми не зможемо, тому що санкції забороняють будь-які рухи грошей з України в бік російських банків. Тому здача ліцензії не має для нас ніяких перспектив і тому ми такий варіант не дуже розглядаємо”, – сказав він.

Лев Хасіс також запевнив, що Сбербанк виконує всі регуляторні нормативи, тому його не можна конфіскувати, як це було з ПриватБанком.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua