Пасажири Wizz Air зможуть відстежувати місцезнаходження загубленого багажу


Пасажири Wizz Air зможуть відстежувати місцезнаходження загубленого багажу

Лоукостер Wizz Air приєднався до глобальної системи пошуку втраченого і неправильно обробленого багажу WordTracer компанії SITA, що дозволить авіаперевізнику скоротити час повернення речей пасажирам.

Система використовується більш ніж 460 авіакомпаніями і 2800 аеропортами по всьому світу і зіставляє інформацію про знайдені сумки з заявками пасажирів про не доставлені в аеропорт прильоту речі.

Читайте також: Ринок авіаперевезень в Україні зростає на чверть щороку – Омелян

Після заповнення заявки про втрату багажу пасажири Wizz Air зможуть отримати код в системі WordTracer і відстежувати, на якому етапі перебуває пошук і доставка загубленої сумки.

За даними компанії SITA, за останні роки вдалося значно знизити кількість неправильно обробленого або загубленого багажу. Якщо в 2007 році в середньому губилося 18,7 сумок на 1000 пасажирів, то за підсумками 2017 року цей показник знизився до 5,57 сумок на 1000 мандрівників.

Найбільший показник втрат був зафіксований в Європі – 6,94 сумки на 1000 пасажирів, найменший в Азії – 1,92 сумки на 1000 пасажирів.

До речі, непогано заощадити в подорожах допомагають кредитні картки. Ми якраз відібрали кілька вигідних кредитних карток для тих, хто не уявляє своє життя без доріг.

Вибрати картку для подорожей

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua