0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Держрезерву потрібно з бюджету майже 70 млрд грн на поповнення запасів


Держрезерву потрібно з бюджету майже 70 млрд грн на поповнення запасів

Для поповнення запасів у 2019 році Держрезерв потребує 69 млрд грн.

Про це повідомив голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук.

Читайте також: У Держприкордонслужбі оцінили щорічні втрати України від контрабанди

“Згідно з прогнозними розрахунками асигнувань для поповнення запасів резервів та доведення їх до встановлених обсягів накопичення, в 2019 році необхідно виділення коштів з держбюджету в сумі близько 69 млрд грн. Свої розрахунки ми вже подали в Мінекономрозвитку, щоб їх передбачили при формуванні головного кошторису країни на 2019 рік”, — сказав Мосійчук.

З цієї суми, як зауважив він, держбюджет повинен профінансувати понад 44 млрд грн для поповнення стратегічно важливих позицій, таких як: м’ясо, м’ясні консерви, зерно, дизельне паливо, бензин і реактивне паливо.

“Цього року Держрезерв за свій рахунок вже провів закупівель на суму понад 484,4 млн грн. В планах до кінця року обсяг закупівель довести до 980 млн грн. Це безпрецедентна сума за останні 10 років. Проте потреба у фінансуванні поповнення запасів з держбюджету на 2018 рік склала майже 30 млрд грн. При затвердженні бюджету на поточний рік жодної копійки виділено не було”, — звернув увагу Мосійчук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування