0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Нафтогаз" планує змінити модель продажу газу промисловим споживачам


"Нафтогаз" планує змінити модель продажу газу промисловим споживачам

НАК “Нафтогаз України” планує змінити модель, за якою вона реалізує газ комерційним споживачам, повідомив головний комерційний директор НАК Юрій Вітренко.

“Ми переходимо до нової схеми, коли “Нафтогаз” продаватиме тільки за довгостроковими контрактами, які були укладені раніше. А все інше буде реалізовуватися через “Нафтогаз Трейдинг” з можливою зміною ціни кілька разів на день відповідно до зміни цін на європейському ринку і курсу гривні”, – сказав він.

Вітренко додав, що чинна модель з переглядом ціни для комерційних споживачів раз на місяць недосконала і не дозволяє вчасно реагувати на волотильність цін на європейському ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування