В автомобілях Hyundai з'являться голограми


В автомобілях Hyundai з'являться голограми

Компанія Hyundai Motor оголосила про початок співпраці зі швейцарським стартапом WayRay AG, який займається реалізацією проектів з використанням доповненої реальності.

Завдяки інвестиціям з боку Hyundai Motor, стартап розробить голографічну навігаційну систему з доповненою реальністю, якою будуть оснащувати серійні автомобілі бренду вже в 2020 році.

Hyundai активно розвиває концепцію транспорту майбутнього, мета якої – дати водіям інноваційні рішення, спрямовані на об’єднання візуальних технологій і бортових мультимедійних систем автомобілів. В рамках реалізації цієї концепції було досягнуто згоди з компанією WayRay AG, відомим стартапом, який займається розробкою голографічних систем з використанням доповненої реальності.

Голографічні системи WayRay дають можливість створювати доповнену реальність, де віртуальні об’єкти інтегруються в інтер’єр автомобіля. У порівнянні з традиційними проекційними (HUD) дисплеями, доступними на ринку, WayRay пропонує застосування мініатюрного проекційного модуля, що забезпечує більш чітке зображення, який може встановлюватися практично на будь-якому автомобілі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування