Податківці почали застосовувати санкції до ФОП за проводки за приватними рахунками


Податківці почали застосовувати санкції до ФОП за проводки за приватними рахунками

Державна фіскальна служба почала застосовувати санкції до фізосіб-підприємців, які використовують приватні рахунки в банках для ведення підприємницької діяльності.

Днями Харківське управління відомства донарахувало одному ФОП 2,7 млн грн. податків. Про це повідомляє портал Buhgalter911.

В ході перевірки податківці з’ясували, що протягом 2017 року жінка прийняла в рахунок оплати товарів і послуг понад 9,2 млн. грн. Причому не на рахунок ФОП, а на кілька карток фізособи. Фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб в ході перевірки дійшли висновку, що зазначені суми підприємець не декларувала, і податки з них не платила. А тому зобов’язали її внести в казну 2,7 млн. грн.

Цей прецедент опосередковано підтверджує той факт, що податкова почала кампанію проти поширеної схеми, в рамках якої ФОП для своєї госпдіяльності використовують не бізнес-рахунки, а приватні банківські акаунти. Причому в ході масової перевірки, про яку нещодавно повідомляв в. о. заступника голови ДФС Євген Бембізов, схоже, податківці отримують від банків інформацію не тільки про наявність рахунків фізосіб у ФОП, а й дані про транзакції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування