0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Податківці почали застосовувати санкції до ФОП за проводки за приватними рахунками


Податківці почали застосовувати санкції до ФОП за проводки за приватними рахунками

Державна фіскальна служба почала застосовувати санкції до фізосіб-підприємців, які використовують приватні рахунки в банках для ведення підприємницької діяльності.

Днями Харківське управління відомства донарахувало одному ФОП 2,7 млн грн. податків. Про це повідомляє портал Buhgalter911.

В ході перевірки податківці з’ясували, що протягом 2017 року жінка прийняла в рахунок оплати товарів і послуг понад 9,2 млн. грн. Причому не на рахунок ФОП, а на кілька карток фізособи. Фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб в ході перевірки дійшли висновку, що зазначені суми підприємець не декларувала, і податки з них не платила. А тому зобов’язали її внести в казну 2,7 млн. грн.

Цей прецедент опосередковано підтверджує той факт, що податкова почала кампанію проти поширеної схеми, в рамках якої ФОП для своєї госпдіяльності використовують не бізнес-рахунки, а приватні банківські акаунти. Причому в ході масової перевірки, про яку нещодавно повідомляв в. о. заступника голови ДФС Євген Бембізов, схоже, податківці отримують від банків інформацію не тільки про наявність рахунків фізосіб у ФОП, а й дані про транзакції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування