0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Мобільний гаманець Google Pay запущено ще в одній країні


Мобільний гаманець Google Pay запущено ще в одній країні

Google оголосив про запуск сервісу Google Pay для користувачів Android в Італії. Нагадаємо, в країні вже працюють мобільні гаманці конкурентів – Apple Pay і Samsung Pay.

Нова послуга дозволить італійцям розплачуватися в магазинах за допомогою Android-смартфона з NFC або смарт-годинника з операційною системою Wear 2.0. Також зі свого акаунта можна буде оплачувати покупки в додатках і інтернет-магазинах.

Читайте також: Google Pay підключив в Україні 7 нових банків

В гаманець Google Pay можна додати кредитну, дебетову або передплачену картку. До проекту вже підключилися сім місцевих банків: Banca Mediolanum, Boon, HYPE, Nexi, N26, Revolut, Widiba. Незабаром платежі з мобільного запустить і італійський поштовий банк.

Користувачі зможуть додати картку безпосередньо в додатку Google Pay або спеціальною кнопкою в своєму мобільному банкінгу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування