0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Росія встановила пострадянський рекорд з видобутку нафти


Росія встановила пострадянський рекорд з видобутку нафти

Росія у вересні-2018 встановила новий пострадянський рекорд з видобутку нафти – 1,54-1,55 млн тонн на добу. Про це повідомило агентство Bloomberg з посиланням на урядову статистику.

“У вересні добовий видобуток нафти в Росії ненадовго перевищував 1,553 млн тонн, або 11,38 млн барелів на добу”, – повідомляє агентство.

Аналітики дійшли висновку, що якщо видобуток залишиться на поточних рівнях, РФ може підвищити мету з виробництва нафти на 2018 р. з 553 млн до 555 млн. Видобуток нафти в РФ в 2017 р. склав 547 млн тонн.

Нагадаємо, днями США заявили про перше за 45 років світове лідерство у видобутку нафти. Так, американська Адміністрація енергетичної інформації опублікувала попередні дані за 2018 рік. Згідно з ними, США, ймовірно, обійшли Росію та Саудівську Аравію, ставши найбільшим виробником сирої нафти в світі.

Вперше за більш ніж два десятиліття в лютому видобуток сирої нафти в США перевищив її виробництво в Саудівській Аравії. У березні, червні і серпні США обійшли РФ з видобутку сирої нафти вперше з лютого 1999 року.

На початку 2018 року аналітики прогнозували, що США можуть стати найбільшим виробником нафти в світі, потіснивши Росію. В ОПЕК вважали, що виробництво нафти в країнах, що не входять в цю організацію, зокрема США, “ймовірно, переросте попит” протягом 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування