0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Фонд гарантування виставляє на продаж чергові два пули кредитів юросіб


Фонд гарантування виставляє на продаж чергові два пули кредитів юросіб

Фонд гарантування виставляє на продаж у системі ProZorro.Продажі двадцять другий і двадцять третій пули активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

«Аукціон з продажу 22-го пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків, відбудеться 17 жовтня, а з продажу 23-го пулу – 18 жовтня у системі ProZorro.Продажі. Стартова ціна 22-го пулу 215 млн грн, 23-го – 203 млн грн відповідно. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону», – йдеться в повідомленні Фонду.

У Фонді гарантування зазначають, що до складу 22-го пулу увійшли права вимоги за 92 кредитами, що перебувають на балансі 6 банків: АТ«Імексбанк», ПАТ «Банк «Київська Русь», ПАТ «Діамантбанк», ПАТ «Міський комерційний банк», ПАТ «Укрбізнесбанк» та АТ «Банк «Національні інвестиції».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування