"Виконати від першої до останньої літери": Порошенко про асоціацію з ЄС


"Виконати від першої до останньої літери": Порошенко про асоціацію з ЄС

Президент України Петро Порошенко зазначає, що Україні необхідно в повному обсязі виконати Угоду про асоціацію з Європейським союзом, а також шукати інші зовнішньоторговельні ринки.

“Ніхто більше не заперечує нашу європейську ідентичність. Протягом наступного року планую перевести в практичну площину реалізацію моїх ініціатив щодо інтеграції України в Цифровий спільний ринок, Енергетичний Союз, а також поглиблення співпраці в митній сфері. Але, щоб рухатися далі, перш за все нам треба від першої до останньої літери виконати Угоду про асоціацію”, – сказав він під час звернення до Верховної Ради з щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.

П.Порошенко вважає, що швидкість реалізації Угоди про асоціацію з ЄС поки недостатня, тому закликав парламент і уряд “набрати більший темп”. Він переконаний, що асоціація з ЄС є дієвою і правильною, оскільки частка ЄС в експорті України коливається від 42% до 43%, і це вагомий компенсатор тих втрат, які через “війну, економічну блокаду і закриття ринків створила нам Росія”.

При цьому президент підкреслив, що цей компенсатор є вагомим, але недостатнім. Він нагадав, що під час щорічної наради розкритикував керівників посольств України в Латинській Америці, Африці і Азії. “Нам потрібно шукати все більше і більше торговельних партнерів, точки опори на регіональних ринках, які демонструють високі темпи зростання і де є попит на нашу продукцію”, – вказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua