703
Україна переходить на європейську систему моніторингу води
— Казна та Політика
Кабінет міністрів підтримав розроблений Мінприроди порядок здійснення державного моніторингу вод , який почне діяти в Україні з 1 січня 2019 року та запровадить нову європейську систему моніторингу водних ресурсів.
Про це поінформував міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, повідомляється на сайті Мінприроди.
“Ми врешті запроваджуємо в Україні точно такі ж підходи до моніторингу стану поверхневих вод, які діють в Європейському Союзі. Це означає, що ми покінчимо із ситуацією, коли кілька органів моніторили одні і ті ж показники, а за іншими не слідкував ніхто, коли різні органи вимірювали у різних одиницях, а загальнодержавна програма моніторингу не давала чіткої картини стану водних ресурсів”, – сказав Семерак.

Він зазначив, що нова система моніторингу дозволить реально оцінити ситуацію зі станом водних ресурсів в Україні і надалі на підставі цих даних будуть ухвалюватися ефективніші управлінські рішення.
Крім того, нова система моніторингу дасть можливість кожному громадянину та експерту отримувати у доступний спосіб і по-європейськи класифіковані дані про стан водних масивів, басейнів річок загалом. Дані, отримані у результаті моніторингу, будуть оприлюднюватися на спеціалізованому порталі.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
Україна отримала $290 млн від Японії та Світового банку
Стартував відбір кандидатів до наглядових рад ключових енергетичних компаній
Вперше в Україні ремонтують дорогу за німецькою технологією: де саме та скільки коштуватиме
Україна ввела санкції проти ще майже 700 суден тіньового флоту рф
Інфляція сповільнюється: як змінилися ціни в листопаді
Українські біженці почнуть повертатися додому у 2027 році — Нацбанк
