0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ЄБРР закликає уряд докапіталізувати Ощадбанк - ЗМІ


ЄБРР закликає уряд докапіталізувати Ощадбанк - ЗМІ

Сьогодні невирішеним залишається питання перспективи докапіталізації Ощадбанку. “Зважаючи на показники достатності капіталу Ощадбанку, НБУ не погоджує докапіталізацію. З іншого боку — ухвалена нещодавно стратегія розвитку банку передбачає виділення додаткового ресурсу. За інформацією ЕП, ЄБРР також виступає за докапіталізацію Ощадбанку перед входженням в його капітал”, – пише ЕП.

Згідно зі звітністю Ощадбанку, на 01.09.2018 його показник достатності (адекватності) регулятивного капіталу становив 16,87% (вимога НБУ – не менше 10).

У травні ЄБРР публічно заявляв про можливість входження в капітал Ощадбанку до кінця року.

У липні глава правління Ощадбанку Андрій Пишний заявляв про потребу в докапіталізації банку на 11 млрд грн.

Це при тому, що в 2014-2017 роках держава залила в капітал Ощадбанку (через випуск держоблігацій) 31,3 млрд грн, що перевищує суму його збитків у цей період на 10 млрд грн. Вказані витрати держави – без врахування купонних платежів Мінфіну по докапіталізаційним ОВДП.

До речі, ви можете отримувати більше з вашого депозиту від Ощадбанку. Finance.ua домовився з банком, щоб ви могли отримати «Бонус до депозиту». Гроші ніколи не завадять. А вигідну надбавку до відсотку можна оформити в три кроки.

Хочу більше з депозиту 💵

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування