Кодекс з процедур банкрутства поліпшить позиції України в Doing Business - Петренко


Кодекс з процедур банкрутства поліпшить позиції України в Doing Business - Петренко

Ухвалення Радою у другому читанні Кодексу України щодо процедур банкрутства забезпечить зростання України на 80 позицій у рейтингу Doing Business за напрямком «Рішення неплатоспроможності».

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко.

«Якщо українські парламентарії зможуть ухвалити у другому читанні Кодекс України з процедур банкрутства, наша держава, за оцінками експертів, зможе піднятися в рейтингу Doing Business відразу на 80 позицій за напрямком «Рішення неплатоспроможності». Це значить – нарешті увійти у першу сотню країн за цими проблемними для нашої держави й усього українського бізнесу питаннями», – наголосив Петренко.

Він додав, що такий крок забезпечить поліпшення позицій України в рейтингу легкості ведення бізнесу відразу на 9 позицій, що може дати нашій державі додаткових 6 мільярдів доларів інвестицій.

Серед новацій кодексу Петренко виділив спрощення доступу до процедур, збільшення можливостей для санації та створення ефективних механізмів позасудового врегулювання, об’єднання мирової угоди і санації в єдину процедуру, поліпшення умов участі у процедурах банкрутства кредиторів та підвищення рівня захищеності їхніх прав, значне скорочення строків розгляду справ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua