Субсидію не видадуть боржникам з аліментів - Мінсоцполітики


Субсидію не видадуть боржникам з аліментів - Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики продовжує вдосконалювати правила отримання українцями субсидій.

Як розповів гендиректор Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики, в нових правилах планується при розрахунку субсидії не враховувати в сукупний дохід сім’ї сплачені аліменти і спеціальну бюджетну дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби.

Водночас, відмовити в отриманні допомоги зможуть тим, хто відповідно до Єдиного реєстру боржників, має заборгованість по сплаті аліментів більше трьох місяців (крім випадків, коли боржник є алко- або наркозалежним, що підтверджується відповідною довідкою від лікаря).

Разом з цим, в нових правилах прописали можливість місцевим комісіям (районним, міським, сільським) в окремих випадках самостійно приймати рішення про призначення субсидії після вивчення матеріально-побутових умов заявника. Наприклад, в разі, коли один з членів домогосподарства не має доходу і перебуває у тяжких життєвих обставинах, пов’язаних з хворобою когось із родини (в тому числі, якщо той, будучи працездатним, страждає від алко- чи наркозалежності).

Разом в цим, комісія зможе прийняти рішення про призначення субсидії по наднормативній площі житла окремим категоріям громадян: тим, хто отримує пенсію у зв’язку з втратою годувальника, пенсію за вислугою років, або є інвалідом з дитинства, а також дітям-інвалідам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua