0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Директор Danske Bank подав у відставку через відмивання грошей в естонській філії


Директор Danske Bank подав у відставку через відмивання грошей в естонській філії

Головний виконавчий директор Danske Bank Томас Борген заявив про вихід у відставку.

“Очевидно, що Danske Bank не впорався з відповідальністю в тому, що стосується передбачуваного відмивання грошей в Естонії. Я глибоко шкодую про це. Хоча розслідування зовнішнього правового бюро уклало, що я виконував свої юридичні обов’язки, я впевнений, що буде краще для всіх сторін, якщо я подам у відставку”, – наводяться слова Т.Боргена в прес-релізі банку.

Він зазначив, що в якості головного виконавчого директора несе відповідальність за все, що відбувається в банку. “Мені було вже деякий час ясно, що відставка – це правильний вчинок, який слід зробити, але я відкладав це рішення, оскільки відчував за собою відповідальність провести банк через цей складний період до оприлюднення результатів розслідування”, – заявив Т.Борген.

Голова ради директорів Danske Bank Оле Андерсен висловив жаль, що доводиться попрощатися з Т.Боргеном, але додав, що вони постійно обговорювали це питання, і що він поважає рішення головного виконавчого директора і вважає його правильним.

Danske Bank в середу також повідомив, що відмовляється від 1,5 млрд данських крон (близько 200 млн євро) виручки від усіх проведених в естонській філії сумнівних угод. Банк вирішив пожертвувати ці гроші незалежному фонду, який буде заснований для надання підтримки ініціативам по боротьбі з міжнародною фінансовою злочинністю, в тому числі з відмиванням грошей, йдеться в повідомленні банку.

Довідка Finance.ua

  • Danske Bank – найбільший комерційний банк Данії, один з провідних банків Північної Європи. Материнською компанією є Danske Bank Group. Штаб-квартира розташована в Копенгагені. Філії Danske Bank Group здійснюють банківську діяльність в 14 країнах світу.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування