0 800 307 555
0 800 307 555

Генпрокуратура отримала доступ до рахунків компаній групи «Приват» - ЗМІ


Генпрокуратура отримала доступ до рахунків компаній групи «Приват» - ЗМІ

Печерський районний суд Києва надав слідчим Генеральної прокуратури доступ до рахунків низки компаній у справі ПриватБанку.

Відповідні рішення суд виніс 4 вересня.

Генпрокуратура з 6 червня 2017 року веде розслідування за фактом створення злочинної організації, а також керівництва такою організацією і участі в ній з метою заволодіння протягом 2008-2016 років коштами ПриватБанку в особливо великих розмірах колишніми посадовими особами фінустанови.

За даними слідства, з 20 жовтня по 22 листопада 2016 року Приватбанк уклав кредитні договори з 36 юридичними особами на 126,9 млрд грн на термін від 8 до 10 років за ставкою 10,5% річних. Протягом одного-двох днів з моменту отримання кредитних коштів всі позичальники перерахували їх на погашення кредитів 193 юридичних осіб, які були надані в попередні роки.

Слідчі запросили доступ до банківських рахунків низки юросіб, щоб встановити точні обставини в даному провадженні.

Доступ надано до рахунків «Укртатнафти», авіакомпаній «Дніпроавіа», «Роза вітрів», аеропорту «Дніпропетровськ», НПК «Галичина», «1+1 Продакшн», а також кількох фізосіб, з яких встановлений тільки бізнесмен Михайло Кіперман.

Слідчі отримають також інформацію про рахунки маловідомих компаній: «Маркет-Сервіс», «Фабриціус», «Петройл», «Таймар», «Альфа Трейд Оіл», «Павліс», «Меноріта», «Аваріс», «Брук-Оіл», «Мондоро», «Біотрейд», «Завод засобів механізації аеропортів», «Сталь», «Капітал Ойл», «Пальміра Трейдинг», «Ойлстрім», «Мігорі», «Максі В», «Адамант Ойл», «Шкодер -З», «Натель», «Біото», «Лаби трейд», «НК Франко», «Олімп Ойл», «Т-Альфа», «Капітал Трейд», «Нафтаенерджі», «Альфа Трейд Ойл», «Масбах», «Атіс Трейд», «Тайс Рівер», «Юкон Сервіс Груп», «Сегмент Ойл», «Ю ікс Груп», «Фобург», «АС-МВК», «Інвестгруп», «Метриком», «Картсервіс Плюс», «Реал-Стандарт», «Альфатрейдер», «Індастріал Гарант», «Діксі».

Більшість з вищевказаних компаній, за даними аналітичної системи YouControl, наоежать до групи «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua