0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Lenovo і NetApp оголосили про співпрацю


Lenovo і NetApp оголосили про співпрацю

Компанії Lenovo і NetApp оголосили про співпрацю, щоб запропонувати клієнтам рішення, які необхідні їм для трансформації ІТ-інфраструктури як в хмарі, так і в локальному середовищі.

Партнери домовилися про спільну розробку нових продуктів для зберігання даних під брендом Lenovo.

Читайте також: Lenovo винайшли незвичайний смартфон-трансформер

Передбачається, що компанії об’єднають кращі в галузі рішення для управління даними від NetApp та обладнання ThinkSystem від Lenovo. Ці нові продукти будуть використовувати програмне забезпечення від NetApp і створюватися на виробничих потужностях Lenovo.

Перші рішення в рамках цієї співпраці – сховища Lenovo ThinkSystem серій DE і DM – стануть доступні для замовлення в найближчий час.

“Об’єднуючи сильні сторони в побудові інноваційних рішень, орієнтованих на актуальні потреби, Lenovo і NetApp встановлять нові галузеві стандарти і прискорять успіх своїх замовників”, – заявив генеральний директор NetApp Джордж Куріан (George Kurian).

Крім того, Lenovo і NetApp анонсували створення спільного підприємства в Китаї, завданням якого буде постачання локалізованих і спроектованих під потреби місцевого ринку продуктів для зберігання і управління даними. Новий бізнес очікує дозволів від місцевих регуляторів і почне операційну діяльність навесні 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування