0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Штат Укрзалізниці в ідеалі потрібно скоротити на 35% - директор


Штат Укрзалізниці в ідеалі потрібно скоротити на 35% - директор

Чисельність персоналу ПАТ “Укрзалізниці” в ідеалі має бути скорочена з 266 тис. осіб до 170-175 тис. осіб внаслідок оптимізації інфраструктури.

Про це під час форуму Європейської бізнес-асоціації сказав директор з економіки та фінансів ПАТ “Укрзалізниця” Андрій Рязанцев, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“У нас на сьогодні працюють 266 тис. чоловік, або 2,5% працездатного населення України. Штат залежить від роздутої інфраструктури. Її оптимізація скоротила б штаб до 170-175 тис. людей, але ми маємо розуміти, що тоді інша частина людей піде на вулицю, потрапить на ринок, на якому не дуже хороший рівень працевлаштування”, – сказав Рязанцев

Він підкреслив, що одне з ключових завдань Укрзалізниці на сьогодні – оптимізація надлишкової інфраструктури.

“49% залізничного полотна перевозить 1,1% вантажів, а 53% вантажних станцій навантажують-розвантажують менше 3% всього вантажопотоку. У радянські часи ми возили 1 млрд тонн, зараз ми возимо втричі менше, а інфраструктура та сама”, – додав Рязанцев.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування