Реєстратори не зможуть здійснювати реєстрацію за межами своєї області – Мін’юст


Реєстратори не зможуть здійснювати реєстрацію за межами своєї області – Мін’юст

Міністерство юстиції України обмежило реєстраторів здійснювати реєстрацію за межами своєї області. Про це повідомила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, передає УНН з посиланням на повідомлення прес-служби Мін’юсту.

“До Антирейдерської комісії Мін’юсту надходить багато скарг, коли у порушення вимог закону реєстратори вчиняють реєстраційні дії поза межами своєї юрисдикції, тобто поза межами області. Наприклад, реєстратор в Луганській області реєструє об’єкти нерухомості у Києві чи Дніпрі. Так бути не може!”, – сказала О.Сукманова.

За її словами, на такі дії Мін’юст реагував шляхом відключення реєстраторам доступу до реєстрів, але такі заходи мали незначний ефект, оскільки недобросовісні реєстратори все одно продовжували порушувати цю норму закону, хтось роблячи це несвідомо, а хтось – спеціально.

“Тому ми вирішили використати принцип, коли система просто фізично не дозволить людині зробити навмисну чи ненавмисну помилку. Тобто тепер реєстратор на технічному рівні не зможе здійснити реєстраційну дію не у своїй області, бо, якщо він спробує це зробити, на екрані з’явиться напис “технічна помилка” і натиснути кнопку буде неможливо”, – пояснила заступник міністра юстиції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua