0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung розробив блокчейн-сервіс митного оформлення експорту


Samsung розробив блокчейн-сервіс митного оформлення експорту

Південнокорейська митна служба (KCS) уклала угоду з компанією Samsung SDS з метою використання її блокчейн-технології в системі митного оформлення експорту, повідомляє Сьогодні.

Samsung SDS – дочірня IT-фірма найбільшого південнокорейського конгломерату Samsung – розробив для KCS блокчейн-сервіс експортно-митної логістики, щоб підвищити ефективність і знизити рівень шахрайства в цій індустрії.

Читайте також: Технологія блокчейн збільшить обсяг світової торгівлі на $1 трильйон – ВЕФ

У прес-релізі говориться, що в цьому проекті також візьмуть участь ще 48 організацій і компаній, включаючи урядові відомства, вантажні та логістичні фірми, а також страхові компанії.

Для створення сервісу Samsung SDS скористається своєю корпоративною блокчейн-платформою Nexledger. Цей сервіс являє собою митну платформу, яка дозволить якісно обмінюватися експортними документами між учасниками процесу експортної торгівлі на кожному етапі – від виробництва та зберігання до митного декларування і фінальної доставки товару.

Базова платформа дозволяє здійснювати обробку транзакцій в реальному часі і великих масштабах, а також підтримує смарт-контракти та систему моніторингу менеджменту, розроблену для різних індустрій, включаючи фінанси, виробництво і громадський сектор.

Крім того, у травні Samsung SDS і KCS почали розробляти платформу для розмитнення, здатну за допомогою блокчейна видавати сертифікати про походження продуктів. Це важливий у міжнародній торгівлі документ, який гарантує, що товари (особливо експортні) повністю видобуті, вироблені або оброблені в точно визначеній країні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua