0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Фонд гарантування вкладів попросить уряд про додаткові 14 млрд


Фонд гарантування вкладів попросить уряд про додаткові 14 млрд

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомив Мінфіну, що в 2019 році можливо потребуватиме додаткового фінансування в сумі не менше 14 млрд гривень. Офіційний лист Фонд надішле до міністерства після узгодження розрахунків з Нацбанком.

Про це йдеться в обґрунтуванні до статей законопроекту про Держбюджет-2019.

“Стосовно попередньо обґрунтованих розрахунків щодо необхідного обсягу фінансування для забезпечення виконання Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у 2019 році функцій та завдань визначених Законом України „Про систему гарантування вкладів фізичних осіб“, Фонд у робочому порядку повідомив Мінфіну, що в 2019 році, можливо, потребуватиме додаткового фінансування в сумі не менше 14 млрд гривень (офіційний лист буде надіслано після узгодження розрахунків з НБУ)”, — зазначається в документі.

Крім того, для збереження довіри вкладників та стабільної роботи банківської системи, а також для забезпечення виконання Фондом покладених на нього повноважень та функцій і дотримання ним у разі необхідності мінімального обсягу коштів, у бюджеті пропонується передбачити можливість випуску ОВДП понад обсяги, встановлені додатком № 2 до закону про державний бюджет, в обмін на ці облігації векселів, виданих Фондом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
В Контексті Finance.ua
Опитування