Фонд гарантування вкладів попросить уряд про додаткові 14 млрд


Фонд гарантування вкладів попросить уряд про додаткові 14 млрд

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомив Мінфіну, що в 2019 році можливо потребуватиме додаткового фінансування в сумі не менше 14 млрд гривень. Офіційний лист Фонд надішле до міністерства після узгодження розрахунків з Нацбанком.

Про це йдеться в обґрунтуванні до статей законопроекту про Держбюджет-2019.

“Стосовно попередньо обґрунтованих розрахунків щодо необхідного обсягу фінансування для забезпечення виконання Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у 2019 році функцій та завдань визначених Законом України „Про систему гарантування вкладів фізичних осіб“, Фонд у робочому порядку повідомив Мінфіну, що в 2019 році, можливо, потребуватиме додаткового фінансування в сумі не менше 14 млрд гривень (офіційний лист буде надіслано після узгодження розрахунків з НБУ)”, — зазначається в документі.

Крім того, для збереження довіри вкладників та стабільної роботи банківської системи, а також для забезпечення виконання Фондом покладених на нього повноважень та функцій і дотримання ним у разі необхідності мінімального обсягу коштів, у бюджеті пропонується передбачити можливість випуску ОВДП понад обсяги, встановлені додатком № 2 до закону про державний бюджет, в обмін на ці облігації векселів, виданих Фондом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
В Контексті Finance.ua
Опитування