Мінфін прокоментував виграш України апеляції щодо "боргу Януковича"


Мінфін прокоментував виграш України апеляції щодо "боргу Януковича"

У Міністерстві фінансів вважають, що Україні вдасться переконати Верховний Суд визнати і залишити чинними висновки Апеляційного суду.

Про це повідомили в прес-службі міністерства.

“У будь-якому випадку Україна з нетерпінням чекає можливості незабаром заявити свої аргументи і представити докази довільних актів агресії Росії в ході повного і відкритого розгляду справи в англійському суді”, – зазначили в Мінфіні.

Як зазначила в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова, одностайні висновки Апеляційного суду надають Україні можливість представити перед судом свою позицію, яку давно відстоює, про те, що угоди щодо єврооблігацій на суму $3 млрд є “нікчемними і не підлягають примусовому виконанню”.

“Це зумовлено зухвалими погрозами і актами агресії, які Росія вчинила проти України не тільки напередодні укладення відповідних угод, завдяки чому і забезпечила їх підписання, а також в період після підписання, і які вона продовжує надавати досі”, – підкреслила вона.

За словами Маркарової, Росія повинна нести відповідальність за свої “міжнародно-протиправні діяння, і англійський суд чітко дав зрозуміти, що не ухилятиметься від прийняття рішення з цього питання”.

Нагадаємо, що Україна виграла апеляцію в Апеляційному суді Англії за рішенням суду Лондона на користь РФ у справі “боргу Януковича” на $3 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua