Порошенко пояснив, навіщо потрібні зміни в Конституції


Порошенко пояснив, навіщо потрібні зміни в Конституції

Україна йде в НАТО не з порожніми руками, а пропонує альянсу одну з найсильніших армій континенту, зазначив президент.

Фіксація в Конституції України курсу на вступ до НАТО і ЄС є сигналом не лише для українського суспільства про твердість намірів, а й меседжем західним партнерам.

Про це сказав президент Петро Порошенко в Києві на 15-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

“Це не тільки сигнал суспільству про твердість намірів… Це меседж і нашим західним партнерам: ви неодноразово вже нам сказали, що двері відкриті. На закритому засіданні саміту НАТО абсолютно всі керівники Євросоюзу твердо підкреслили: “Пане президенте, двері НАТО для вас відкриті”. А ми ніколи і не сумнівалися, відверто кажучи. Ми обов’язково цим скористаємося, і ми обов’язково повернемося до великої родини європейських народів”, – сказав Порошенко.

Він додав, що європейські та євроатлантичні прагнення України треба розглядати в більш широкому світовому і європейському контексті.

“Не тільки нам потрібен Євросоюз і не тільки нам потрібне НАТО. Рівно настільки ж ми потрібні їм. Не тільки НАТО дасть нам дієві гарантії безпеки, але і ми з нашою новою армією… істотно зміцнимо східний натівський фланг”, – переконаний Порошенко.

Він додав, що Україна йде в альянс не з порожніми руками, а де-факто пропонує цьому оборонному блоку одну з найсильніших армій континенту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua