Порошенко заперечує можливість дефолту України в 2019 році


Порошенко заперечує можливість дефолту України в 2019 році

Україну очікують пікові виплати за державним боргом в 2019 році, однак подолання економічної кризи й ефективна економічна політика дозволить країні зберегти фінансову стабільність, заявив Президент країни Петро Порошенко.

“Хочу підкреслити: як не дочекалися, коли пророкували дефолт України в 2014-15 роках, коли у нас було заледве $5 млрд золотовалютних резервів, так і не дочекаються ніякої дестабілізації зараз”, – сказав глава держави, виступаючи в п’ятницю на 15-му форумі YES, організованому Фондом Віктора Пінчука в Києві.

“Ми знаємо, що ми робимо, і ми захистимо Україну у фінансовому плані… Україна зараз є історією успіху на ринках країн, що розвиваються”, – підкреслив П. Порошенко.

Він нагадав, що держборг України з 2007 по 2010 рік збільшився на $26 млрд, а з 2010 по 2014 рік зріс майже на $20 млрд.

За словами президента, якщо б не таке його нарощування в ті роки, Україна могла б відмовитися від зовнішніх позик. П. Порошенко розкритикував політиків, через яких відбулося таке нарощування держборгу і які зараз критикують співпрацю країни з МВФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua