Розмитнення по-новому: скільки доведеться заплатити водіям єврономерів (інфографіка)


Розмитнення по-новому: скільки доведеться заплатити водіям єврономерів (інфографіка)

Законопроекти, розроблені групою депутатів ВР на чолі з Ніною Южаніною, повинні спростити в нашій країні розмитнення автомобілів з іноземними номерами.

Ми підрахували, скільки коштуватиме в Україні розмитнення вживаних автомобілів, якщо депутати Верховної Ради затвердять «законопроекти Ніни Южаніної», які мають номери 8487 і 8488.

Однак не всі позитивно ставляться до цього законопроекту, вважаючи, що їх ухвалення тільки збільшить вартість розмитнення. У липні депутати ВР вже ухвалили в першому читанні законопроект про доступне розмитнення. Восени його повинні слухати вдруге.

Згідно з пропозиціями Ніни Южаніної, базова ставка на автомобіль з бензиновим двигуном складе 50 євро, а з дизельним двигуном – на 25 євро більше. У них будуть коефіцієнти. Для нових автомобілів та тих авто, які були зроблені не пізніше, ніж 1 рік, коефіцієнт складе 1.

Крім акцизу, потрібно буде заплатити ще ПДВ, податок на ввезення і податок в Пенсійний фонд.

Відзначимо, якщо ви все ж стали власником авто на «еврономерах», тому що не бажаєте платити більше – обирайте спеціальні кредитні карти для автомобілістів прямо у нас на порталі. Карти для водіїв дозволяють отримувати кешбек і додаткові знижки на АЗС.

Дізнатися більше про карти 🚘

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua