Гонтарева знайшла нову роботу


Гонтарева знайшла нову роботу

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева очолила спостережну раду медичної комунікаційної платформи “Медікіт”, яка скоро виходить на ринок.

Про це повідомив екс-заступник директора Департаменту стратегії реформування НБУ Руслан Кравець, який на даний час очолює компанію “Медікіт”.

“16 березня 2018 року я пішов з НБУ, і цього ж дня парламент звільнив Валерію Гонтареву з посади голови. Ось уже півроку ми працюємо над медичною комунікаційною платформою “Медікіт”, яка скоро виходить на ринок. А сьогодні Валерія Гонтарева набула формальний статус – голови наглядової ради “Медікіт”, – написав Кравець. За його словами, компанія створює екосистему медичного взаємодії пацієнтів, лікарів та інших учасників медичного ринку.

“У нас грандіозні плани, сама перша версія платформи буде представлена в листопаді”, – додав Кравець.

Довідка Finance.ua

  • Верховна Рада в березні підтримала пропозицію Президента Петра Порошенка звільнити Валерію Гонтареву з посади голови НБУ і призначити на цей пост Якова Смолія, який обіймав посаду першого заступника голови НБУ і з 11 травня 2017 року виконував обов’язки голови.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua