0 800 307 555
0 800 307 555

Deutsche Bank може втрачати 200 млн євро виручки на рік


Deutsche Bank може втрачати 200 млн євро виручки на рік

Керівництво Deutsche Bank AG зробило своїм пріоритетом зниження вартості залучення фінансування, пише газета Financial Times з посиланням на обізнані джерела.

Банк, який зіткнувся з серйозними проблемами цього літа, змушений платити більше, ніж конкуренти, при розміщенні облігацій, в результаті чого може втрачати близько 200 млн євро виручки на рік.

Раніше цього року рейтингове агентство S&P Global Ratings знизило рейтинги Deutsche Bank, зазначивши, що банк, який продовжує реорганізацію операцій, відстає від конкурентів. Крім того, американський підрозділ Deutsche Bank провалив стрес-тести Федеральної резервної системи (ФРС).

Акції банку цього року впали в ціні на 39%, і стало відомо, що з кінця вересня вони будуть виключені з розрахунку індексу 50 найбільших європейських компаній Euro Stoxx 50.

Всі випуски незабезпечених облігацій Deutsche Bank цього року торгуються нижче вартості їх розміщення, що добре ілюструє погіршення ситуації в плані фінансування для банку.

При розміщенні пріоритетних бондів раніше в цьому місяці Deutsche Bank був змушений запропонувати інвесторам купон розміром вдвічі вищий, ніж його не такий великий конкурент – Commerzbank, зазначають експерти.

Deutsche Bank завжди користувався своєю позицією найбільшого банку Німеччини: трейдери були впевнені, що він в будь-якому випадку отримає підтримку від влади країни, що дозволяло йому залучати кошти за ставками на рівні суверенних бондів. Однак набрання чинності посткризових правил, які передбачають, що навіть власники пріоритетних бондів можуть опинитися під загрозою в разі краху банку, призвело до стрибка вартості запозичення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua