ДФС оголосила тендер на закупівлю системи зберігання даних за 391,9 млн гривень


ДФС оголосила тендер на закупівлю системи зберігання даних за 391,9 млн гривень

Державна фіскальна служба оголосила тендер на закупівлю системи зберігання даних за 391,9 млн гривень.

Про це свідчать дані в системі публічних закупівель ProZorro.

Предметом закупівлі є система зберігання даних Тип 1.

Відповідно до тендерної документації, система повинна мати не менше ніж 16 контролерів, які поєднуються в систему з двох кластерів по 8 контролерів у кожному кластері. Вісім контролерів кожного кластера повинні бути активними одночасно, розмір кеш-пам’яті не менше ніж 1024 ГБ на кластер з 8-ми контролерів, можливість гарячої заміни контролерів без зупинки роботи служб і сервісів, підтримка рівнів RAID 0,1,5,6,10 і розподілений RAID 5,6, або аналоги, сумісність з операційними системами (далі ОС) AIX, HP-UX, Oracle Linux, Oracle Solaris, з сімейством Windows Server із забезпеченням повного функціоналу без встановлення на ОС серверів додаткових програм-агентів.

Також умовою є наявність і підтримка драйверів для роботи дискової системи зберігання даних з операційними системами AIX, HP-UX, Oracle Linux, Oracle Solaris, з сімейством Windows Server у складі самих операційних систем або у вільному доступі для скачування на сайтах розробників операційних систем.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua