Saudi Aramco може створити фонд інвестицій в технологічні компанії обсягом $1 млрд


Saudi Aramco може створити фонд інвестицій в технологічні компанії обсягом $1 млрд

Саудівська нафтова держкорпорація Sauidi Arabian Oil Co. (Saudi Aramco) може створити венчурний фонд обсягом $1 млрд для інвестицій в зарубіжні технологічні компанії, пише газета The Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела.

За їхніми словами, Aramco оцінює можливість запуску фонду, який би здійснював інвестиції в мільйони доларів США в технології, що доповнюють її операції.

Компанія обговорює можливість відкриття офісу в Кремнієвій долині або в іншому місці на території США для здійснення цих інвестицій, зазначають джерела.

Aramco вже управляє фондом Saudi Aramco Energy Ventures обсягом $500 млн, який вкладає кошти в стартапи і швидкозростаючі енергетичні компанії.

Інший її фонд – Aramco Entrepreneurship Center, який розпоряджається капіталом в розмірі $200 млн, може направляти ресурси на проекти саудівських компаній, що перебувають на ранньому етапі розвитку.

Передбачається, що новий венчурний фонд буде вкладати кошти в активи, які не обов’язково матимуть стосунок до енергетичного сектору, зазначають джерела.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua