Швеція надасть Україні 10 мільйонів євро на модернізацію теплопостачання


Швеція надасть Україні 10 мільйонів євро на модернізацію теплопостачання

В Україні запущена нова шведська фінансова програма для підтримки стійкого довгострокового розвитку систем централізованого теплопостачання.

Нову програму презентували в Києві на семінарі “Скандинавська Зелена Шкала”.

“Мені дуже приємно повідомити про продовження підтримки Швецією українського централізованого теплопостачання. Це та сфера, де ми можемо поділитися великим досвідом, оскільки вже десятиліття модернізуємо системи централізованого опалення. Я відвідав кілька міст, де впроваджуються проекти, і мене дуже вразили результати, яких досягли НЕФКО і наші українські партнери”, – сказав посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом під час виступу на семінарі.

Учасники семінару розповіли, що у Швеції сьогодні працює сучасна система централізованого опалення, але так було не завжди – кілька десятиліть тому вони мали такі ж проблеми з опаленням, як і Україна сьогодні.

Мета нового шведсько-українського фонду підтримки централізованого постачання – показати, яку вигоду Україна може отримати від модернізації свого централізованого опалення, через використання відновлюваних джерел енергії і тепла з низьким екологічним і кліматичним впливом, а також завдяки кращим послугам, які дозволять споживачам контролювати споживання теплової енергії, виходячи з власних потреб. Фінансова та технічна підтримка Швеції дасть можливість українським містам швидше позбавлятися залежності від газу в забезпеченні міст теплом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua