Рада ратифікувала угоду з Румунією про співробітництво у військових перевезеннях


Рада ратифікувала угоду з Румунією про співробітництво у військових перевезеннях

Верховна Рада України підтримала за основу і в цілому проект закону №0153 “Про ратифікацію угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Румунії стосовно співробітництва у сфері військових перевезень”. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

За документ з другого разу проголосували 247 депутатів ВР (спочатку 225).

Згідно з угодою, “військові вантажі” – озброєння, боєприпаси, військова і спеціальна техніка, засоби логістичного забезпечення, продовольство, речове майно, пальне, запасні частини, прилади та комплектуючі матеріали та інші матеріально-технічні засоби, а також майно і обладнання підрядників, які здійснюють забезпечення життєдіяльності персоналу.

Статтею 13 угоди передбачено, що, якщо під час перевезення військових вантажів наземним транспортом за маршрутом прямування по території держави однієї зі сторін виникли обставини, які можуть викликати необхідність переінсталяції (перезакріплення) військового вантажу, ремонту транспортних засобів, перевантаження військового вантажу в інші транспортні засоби або інші обставини, що переривають рух, увесь транспорт затримується до повного усунення несправностей і т. п.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua