Рада схвалила зміни в призначенні допомоги після смерті військового


Рада схвалила зміни в призначенні допомоги після смерті військового

Нардепи схвалили зміни в призначенні одноразової допомоги після смерті військового, згідно з якими виплати будуть проводитися також у разі смерті протягом року після звільнення. Відповідний законопроект №6268-1 у другому читанні підтримав 261 нардеп.

Зокрема, згідно з документом, одноразова допомога буде призначатися в разі смерті колишнього військовослужбовця протягом року після його звільнення з військової служби, якщо смерть настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, що пов’язані з виконанням обов’язків військової служби.

Зазначимо, що до цього в законі було передбачено, що така допомога призначається тільки у разі смерті військовослужбовця, що настала в період проходження ним військової служби або внаслідок захворювання або нещасного випадку, що мали місце в період проходження військової служби.

Крім того, законом встановлюється, що отримання військовим поранення (контузії, травми або каліцтва), захворювання під час виконання ним обов’язків військової служби, яке призвело до часткової втрати працездатності без встановлення йому інвалідності, а також особою, звільненою з військової служби, яка частково втратила працездатність внаслідок зазначених причин, але не пізніше ніж через три місяці після звільнення його зі служби. Та ж норма стосується і військових строкової військової служби, а також військовозобов’язаних, які були призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори, і резервістів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua