Уряд хоче змінити акцизний податок на цигарки


Уряд хоче змінити акцизний податок на цигарки

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді встановити суму акцизного податку на цигарки з адвалорних та специфічних ставок на рівні не менше мінімального акцизного податкового зобов’язання до 31 грудня 2024 року.

Цей законопроект був схвалений на засіданні уряду в середу.

Кабмін пропонує тимчасово, до 31 грудня 2024 року, встановити, що під час визначення податкового зобов’язання на цигарки одного найменування сума акцизного податку, обчислена одночасно за встановленими адвалорними та специфічними ставками акцизного податку, не має бути меншою від встановленого мінімального акцизного податкового зобов’язання.

При цьому під час визначення податкового зобов’язання на цигарки, розмір задекларованої мінімальної роздрібної ціни яких менший від розміру мінімального акцизного податкового зобов’язання (в перерахунку на кількість штук цигарок в упаковці), помноженого на коефіцієнт 1,65, сума акцизного податку не має бути меншою від встановленого мінімального акцизного податкового зобов’язання, помноженого на коефіцієнт 1,4.

Також додатково, для неможливості уникнення виконання запропонованої норми, пропонується ввести обмеження щодо зниження цін на тютюнові вироби в роздрібній мережі не більше ніж 5% від максимальної роздрібної ціни.

При цьому в разі порушення зазначених обмежень щодо зниження цін на тютюнові вироби передбачено стягнення штрафу з суб’єкта роздрібної торгівлі (в розмірі 100% вартості наявних у суб’єкта господарювання тютюнових виробів, але не менше ніж 10 тис. гривень).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua