Рада скасувала обмеження на постачання і мінімальні ціни на цукор


Рада скасувала обмеження на постачання і мінімальні ціни на цукор

Верховна Рада України ухвалила у другому читанні закон №4532 “Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру”, основною метою якого є дерегулювання цукрової галузі.

За відповідне рішення проголосували 263 народні депутати.

Урядовий законопроект був зареєстрований у парламенті 27 квітня 2016 року за підтримки профільного комітету, міністра й асоціації, а 17 травня 2018 року ухвалено в першому читанні.

Цим документом скасовуються норми закону “Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру”, яким визначаються обмеження на поставки цукру на внутрішній ринок (квота “А”) і встановлюються мінімальні ціни на цукор і цукровий буряк.

“У зв’язку із змінами, які відбулися на внутрішньому і світовому ринках цукру за останні роки, необхідність в адміністративному регулюванні, введеному чинним законом України, втратила актуальність. Саме тому Національна асоціація цукровиробників України неодноразово підкреслювала важливість скасування квоти на внутрішні поставки та дерегуляцію ринку цукру в Україні в цілому, і ми щиро вдячні всім народним депутатам, які сьогодні підтримали цю важливу ініціативу”, — прокоментували ухвалення закону в Національній асоціації цукровиробників “Укрцукор”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua