0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Експерти підтримали намір НКРЕКП замінити "Роттердам+" новим ринком


Експерти підтримали намір НКРЕКП замінити "Роттердам+" новим ринком

Представники експертної спільноти підтримують введення ринку електричної енергії і рекомендують прискорити цей процес.

Про це йдеться у повідомленні, за результатами фахової дискусії “Новий ринок електроенергії: рубікон перейдено?”, оприлюдненому на сторінці Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

Читайте також: Ехо Роттердама: В Україні можуть підвищитися ціни на електрику

Згідно з офіційною позицією, учасники дискусії рекомендують Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, на засіданні, яке відбудеться 23 серпня 2018 року, ухвалити запропоновану комісією постанову про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України прискорити розробку та гармонізацію нормативно-правової бази, яка регулюватиме відносини у новому ринку електричної енергії.

Як зазначають організатори заходу, безпосередньо у професійній дискусії брали участь представники Уряду України, Представництва ЄС в Україні, Посольства Польщі в Україні, “Укренерго”, Українська енергетична біржа, експертна спільнота і громадськість.

Під час заходу обговорювалися питання поточного стану енергетичної галузі та констатували складну ситуацію з реалізацією ухваленого закону “Про ринок електричної енергії”, зокрема, це стосується значного обсягу нормативних документів, які треба розробити і ухвалити.

“Ініціативи Регулятора з синхронізації вторинного законодавства дозволять успішно виконати комплекс заходів для своєчасного запуску ринку електричної енергії і трансформації української енергосистеми за кращими європейськими зразками”, – підсумував директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:НКРЕКП
В Контексті Finance.ua
Опитування