0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Канада побудує новий круїзний термінал для великих лайнерів


Канада побудує новий круїзний термінал для великих лайнерів

В Канаді почалося будівництво другого круїзного терміналу в порту Квебек. Він буде перебувати на причалі 30. Будівництво терміналу планують завершити до 2020 року. Таке розширення дозволить порту розмістити лайнери з більш ніж 4 тис. пасажирів.

Необхідні інвестиції для будівництва становлять 30 млн доларів США, з яких 10 млн – порт, 15 млн внесе уряд Квебеку і ще 5 млн інвестує саме місто.

У 2017 рік став рекордним за кількістю круїзів – 34 лайнера. Незважаючи на те, що 2018 рік ще триває, минулорічний рекорд вже побитий. Tourisme Québec провела підрахунок, який показав, що прибуток з круїзних суден у Квебеку становить 85,9 млн доларів США.

Квебек відомий як найбільш європейське місто в Північній Америці. Його Старе місто входить в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Голова адміністрації порту Квебек Маріо Жирар сказав: “Квебек стане єдиним портом вздовж річки Святого Лаврентія, в якому можуть розміститися лайнери на більш ніж 4000 пасажирів, це і зробить новий термінал стратегічним інвестуванням у майбутнє”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування