Канада побудує новий круїзний термінал для великих лайнерів


Канада побудує новий круїзний термінал для великих лайнерів

В Канаді почалося будівництво другого круїзного терміналу в порту Квебек. Він буде перебувати на причалі 30. Будівництво терміналу планують завершити до 2020 року. Таке розширення дозволить порту розмістити лайнери з більш ніж 4 тис. пасажирів.

Необхідні інвестиції для будівництва становлять 30 млн доларів США, з яких 10 млн – порт, 15 млн внесе уряд Квебеку і ще 5 млн інвестує саме місто.

У 2017 рік став рекордним за кількістю круїзів – 34 лайнера. Незважаючи на те, що 2018 рік ще триває, минулорічний рекорд вже побитий. Tourisme Québec провела підрахунок, який показав, що прибуток з круїзних суден у Квебеку становить 85,9 млн доларів США.

Квебек відомий як найбільш європейське місто в Північній Америці. Його Старе місто входить в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Голова адміністрації порту Квебек Маріо Жирар сказав: “Квебек стане єдиним портом вздовж річки Святого Лаврентія, в якому можуть розміститися лайнери на більш ніж 4000 пасажирів, це і зробить новий термінал стратегічним інвестуванням у майбутнє”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua