Acer створює окрему компанію


Acer створює окрему компанію

Acer має намір виділити підрозділ з випуску ігрових аксесуарів для ПК і смарт-пристроїв в окреме дочірнє підприємство.

Компанія буде просувати інновації та підприємництво всередині компанії і використовувати ринкові сегменти, що приносять більш високий прибуток.

Читайте також: Samsung планує інвестувати $160 млрд в науково-дослідні розробки

Про це в ході прес-конференції на Тайванській фондовій біржі в Тайбеї повідомив представник Acer Уейн Чанг і розповів, що нова компанія отримала попередню назву Gadget Technology Inc.

Вона стане майданчиком для просування Acer на ринку преміальних ігрових мишей і клавіатур для ПК, навушників, рюкзаків, валіз і стільців, а також інтелектуальних пристроїв, таких як «розумні» чотки і монітори якості повітря.

На запитання з приводу того, чи має намір Acer дозволити Gadget Technology виступати як внутрішній стартап-інкубатор і чи планує вона провести для «дочки» первинну публічну пропозицію, Чанг відповів, що не виключений жоден з варіантів.

Чанг повідомив, що весь цей бізнес, який був раніше згрупований під керівництвом підрозділу інформаційних технологій Acer, оцінюється приблизно в NT$45 млн. ($1,5 млн), додавши, що нова компанія приступить до роботи 14 вересня. Їй будуть передані на баланс активи на суму NT$75,66 млн. та грошові зобов’язання в розмірі NT$30,66 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua