У СНД хочуть створити аналог Шенгену


У СНД хочуть створити аналог Шенгену

У Рамках СНД може з’явитися аналог шенгенської зони, куди нещодавно змінилися правила в’їзду.

Рада з туризму країн СНД у Душанбе обговорила створення спільного візового простору держав Центральної Азії для туристів.

“Ми зараз працюємо над створенням візи, як ми її називаємо, “Шовковий шлях”, яка буде наче аналогом шенгенської візи. Попервах – ми [Казахстан] з Узбекістаном”, – сказала голова Комітету туризму міністерства культури і спорту Казахстану Майнюра Мурзамадієва.

Читайте також: Болгарія посилює пропуск для туристів

Як пояснила Мурзамадієва, турист, який отримав “шовкову візу”, в’їхавши в одну з країн Центральної Азії, зможе вільно пересуватися і по інших республіках регіону. За словами Мурзамадієвої, влада Казахстану підтримує ініціативу і до кінця року казахстанська сторона чекає схвалення від Узбекистану.

Що стосується угоди між Таджикистаном та іншими країнами Центральної Азії, за словами голови Комітету з розвитку туризму Таджикистану Нумона Абдугаффорзоди, відомство це питання опрацьовує і “підготує пропозицію для уряду”.

Створення єдиного візового режиму планується обговорити на наступному засіданні Ради з туризму країн СНД, яке пройде в Самарканді в 2019 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування